Hizmetler

Saç Kesimi

Saç Kesimi

Kişinin yüz şeklini ve tarzını dikkate alan özel testler yapılarak uygulamalar yapılmaktadır. Yapılan uygulama sonucunda, kendi tarzınız doğrultusunda ilave işlemler de yapılarak stiliniz oluşturulmaktadır. Zaman yayılan farklı uygulamalar hakkında ise ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saç Bakımı

Saç Bakımı

Zafer Atilla Barber Club’da, genel olarak saç bakımı, saç analizinden sonra yapılmaktadır. Gün içerisinde yoğun koşturmaca, stres ve çevre faktörlerinin etkisiyle, saçınızın maruz kaldığı olumsuzlukları profesyonel ekibimiz ile minimuma indirerek, sağlıklı saçlar ve saç kökleri sağlanmaktadır.


Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cildinizin özelliklerinin belirleyip, hangi ürün ve cihazları kullanılacağını belirliyoruz. Yüzde, göz kenarlarında, ağız kenarlarında, yanaklarda, boyunda kısacası bütün cildinizin sağlıklı olmasını için profesyoneller ile çalışmak, günlük yaşamınızdaki moral ve motivasyonu yükseltecektir.

Saç Analizi

Saç Analizi

Zafer Atilla Barber Club’da, saç derisi ve saç analiz testi, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yapılan test sonucunda, saç derisi ve saçlarınız için, eğitimli ve tecrübeli personelimiz sizlere önerilerde bulunarak, gerekli bakım ve iyileştirme çözümleri sunularak, uygun görmeniz durumunda işlemler yapılacaktır.


simple-mens-hair

Manikür & Pedikür

Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımına dair işlemleri salonumuzda yapmaktayız. Bu bakım sonucunda, hem ölü hücre tabakasının atılımını sağlarız hem de daha bakımlı el ve ayaklara sahip olmanızı hedefleriz.

El ve Ayak Bakımı

El ve Ayak Bakımı

El ve ayak bölgelerinde yapacağımız inceleme sonucunda, sizlerin belirlemiş olduğu hassasiyet ile işlem yapmaktayız. Bu işlemler, uzman kadromuzla, hijyenik ortamda tek kullanımlık ürünler ile tüm aletlerimiz sterilize edilerek, el ve ayak bakımınız titizlikle yapılmaktadır.


Kaş Şekillendirme

Kaş Şekillendirme

Zafer Atilla Barber Club’da, kaşın doğal yapısını bozmadan, yüz anatominize en uygun şekilde, kaşlarınıza form verilir. Yüzün en tamamlayıcı unsurlarından biri olan kaşlarımız, çok hassas ve abartılı olmayan, naturel ama bir o kadar da modern bir yapıya sahip olmalıdırlar.

Masaj

Masaj

Salonumuzda, alanında uzman masörler tarafından yapılan masaj hizmetimiz, vücudunuzun yorgun kaslarını, ruhsal ve fiziksel rahatlamada oynadığı etkin rol kadar kilo vermeye çalışanların da sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir.


Sakal Tıraşı

Sakal Tıraşı

İster modern veya klasik, ister damat veya günlük sakal tıraşlarında yüz yapınıza göre ve sakal tekniğinize göre işlem yapan profesyonel ekibimiz, imajınızı tazelerken daima genel bütünlüğe önem vermektedir.

Sultan Masajı

Sultan Masajı

Tarihinden günümüze kadar, nesilden nesile aktarılmış olan özel teknikler ile yapılan, aynı zamanda kişisel bakımıda içeren, adından da anlaşılacağı gibi kendinizi sultan gibi hissedeceğiniz bir hizmetimizdir.